Саудівська Аравія прогнозує зростання попиту на нафту і скорочення постачань

Поділитися
Саудівська Аравія прогнозує зростання попиту на нафту і скорочення постачань Міністр нафтової промисловості Саудівської Аравії зробив прогноз © livemint.com
На засіданні ОПЕК квоти швидше за все знижувати не будуть. Саудівський міністр задоволений ситуацією на ринку.

У другому півріччі світовий попит на нафту буде падати, постачання скорочуватися, вважає міністр нафтової промисловості Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі.

Таким чином він дав зрозуміти, що найбільший в ОПЕК виробник і експортер нафти буде виступати за збереження обсягу видобутку на нараді організації у п'ятницю, 5 червня, хоча відмовився відповісти на це питання.

"Попит зростає. Чудово! Поставки знижуються, чи не так? Це факт. Ви ж бачите, що я не хвилююся, я задоволений", - сказав він журналістам після прибуття до Відня, де знаходиться штаб-квартира ОПЕК.

Аль-Наїмі був ініціатором рішення не знижувати видобуток на нараді в листопаді минулого року, незважаючи на падіння цін на нафту. Він вважав за краще збільшити виробництво, щоб зберегти частку світового ринку і ускладнити життя виробникам з більш високою собівартістю.

Тим не менше, ціни зросли до 60-65 доларів за барель з 46 доларів у січні за рахунок підвищення попиту і вірогідного зниження видобутку в США.

За підсумками травня Російська Федерація стала найбільшим у світі виробником нафти (10,708 млн барелів на день), обігнавши при цьому Саудівську Аравію (10,25 млн барелів).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі