Рубль знецінюється: у Росії перестали продавати житло за готівку, втричі зросли альтернативні угоди

Поділитися
Росіяни вважають за краще купувати нове житла одразу після продажу старого.

Покупці квартир в Росії, рятуючи рублі, шукають щоб купити, а продавці квартир (не забудовники) при цьому вважають за краще відразу купити нову квартиру. Про це пишуть росЗМІ.

Власники рубля серйозно стурбовані ситуацією, оскільки в країні сильно зросла інфляція (за офіційною статистикою 16,7%), тобто треба захистити свій капітал.

У першому кварталі 2022 року на первинному ринку Московського регіону було укладено 45,6 тис. договорів пайової участі (ДДУ). Це лише на 2,3% менше, ніж у четвертому кварталі 2021 року, коли було зафіксовано останній рекорд угод у новобудовах.

Зазначається, що високий попит на житло в кінці першого кварталу 2022 року більшою мірою носив інвестиційний характер, багато покупців прагнули врятувати рублі, що знецінюються.

На вторинному ринку житла Москви різко зросла частка альтернативних угод. Мінімум у 2-3 рази! Це пов'язано з тим, що продавці не поспішають виходити в готівку, побоюючись знецінення. Угоди з грошима мало кого цікавлять, оскільки рублі можуть сильно знецінитися. Тому учасників ринку цікавлять насамперед швидкі чи альтернативні угоди: щоб продавши одну квартиру, можна було б купити відразу іншу.

Раніше повідомлялося, що в Росії вчора інвестори очікували на падіння рубля до економічно обґрунтованого рівня. Проте залишилася низка валютних обмежень, яка утримує рубль.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі