Росія за чотири місяці втратила $ 11 млрд від падіння цін на нафту

Поділитися
Росія за чотири місяці втратила $ 11 млрд від падіння цін на нафту Росія експортувала за чотири місяці майже 84 млн тонн нафти © rosneft.ru
Країна продає енергоносіїв більше, але заробляє значно менше.

Доходи РФ від експорту нафти знизилися в січні-квітні 2016 року порівняно з аналогічним періодом минулого року на 35,8% і склали $ 19,75 млрд, передає ТАСС з посиланням на дані Федеральної митної служби. У минулому році за цей період Росія виручила від продажу нафти $ 30,753 млрд.

При цьому фізичний обсяг експорту нафти збільшився за звітний період на 5% і склав 83,81 млн тонн проти 79,80 млн тонн роком раніше.

Основний обсяг експорту нафти був відправлений у країни далекого зарубіжжя: вартість поставок склала $ 18,241 млрд проти $ 28,812 млрд в січні - квітні 2015 року. Доходи від поставок нафти в країни СНД - близько $ 1,5 млрд проти $ 1,94 млрд роком раніше. Експорт нафти в далеке зарубіжжя склав 75,768 млн тонн, у ближнє – 8 млн тонн.

Раніше повідомлялося, що доходи Росії від експорту газу в січні-квітні впали на 28,9% – до $ 10,78 млрд.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не виключив закупівлю газу в Росії, якщо "Газпром" зробить "правильну пропозицію". В даному випадку український уряд ухвалить "політичне рішення".

Україна не купує російський газ з листопада 2015 року, хоча ще кілька років тому Росія була спочатку єдиним, а потім основним постачальником "блакитного палива".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі