Росія може обмежити експорт нафти на цьому тижні

Поділитися
Росія може обмежити експорт нафти на цьому тижні Введення мит залежить від позиції російських нафтовиків © rosneft.ru
Уряд РФ поки не домовився з нафтовиками щодо стабілізації ринку.

Загороджувальні експортні мита на російську нафту можуть ввести вже до кінця цього тижня, в разі, якщо уряду РФ не вдасться домовитися з нафтовиками про заходи стабілізації цін на паливному ринку. Про це повідомляють російські Відомості з посиланням на прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.

Медведєв доручив віце-прем'єру Дмитру Козаку доповісти про підсумки переговорів з нафтовиками, які заплановані на вечір середи.

"У разі, якщо така угода виникне, потрібно буде, перш за все, стежити за її виконанням. Якщо ж не вдасться домовитися, тоді до кінця тижня має вийти документ, який вводить відповідні мита", - заявив він.

Повідомлялося, що до кінця 2019 року РФ не буде постачати в Білорусь бензин, дизель і мазут російського виробництва, оскільки ввела заборону на експорт світлих і темних нафтопродуктів, а також скрапленого вуглеводневого газу (ЗВГ) з листопада 2018 року до кінця 2019 року. При іьому РФ нарощує частку на українському паливному ринку. Зокрема, за підсумками дев'яти місяців поточного року частка білоруської продукції в балансі українського ринку ДТ скоротилася з 43% до 35%, порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Разом з тим частка російської продукції зросла з 28% до 37%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі