Робота для біженців з України: в якій країні Європи найпростіше знайти роботу

Поділитися
Робота для біженців з України: в якій країні Європи найпростіше знайти роботу © Getty Images
Частка працюючих українських біженців у Німеччині дуже низька.

Найбільше українців працює у Польщі, у цій країні найвищий рівень зайнятості українських біженців. Такі містяться у новому звіті Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), повідомляє notesfrompoland.com.

У звіті ОЕСР зібрано дані з 12 із 38 країн, що входять до організації. За оцінками, найбільше працевлаштованих біженців працездатного віку у Польщі — 65%. На другому місці – Великобританія (61%), на третьому – Швеція (56%). У Литві рівень зайнятості українських біженців – 53%, у Чехії – 51%, Данії, Нідерландах та Естонії – 46%, у Франції – 33%.

Найнижчий рівень працевлаштованості був у Швейцарії та Італії – 19% працездатних біженців. Хоча у рейтингу організації не було даних про Німеччину, у серпні голова Федерального агентства з праці Андреа Налес повідомила, що частка працездатних українських біженців у Німеччині становить 19%.

Українські біженці інтегруються на ринки праці країн, що приймають, значно швидше, ніж інші групи біженців, яким знадобилося від 5 до 10 років, щоб отримати роботу.

Дані у дослідженні надійшли з різних внутрішніх та міжнародних джерел та збиралися у різний час. У випадку Польщі, Великобританії, Чехії та Італії вони ґрунтувалися на опитуваннях. Дані з Польщі виходять із звіту NBP за листопад минулого року. З того часу країна зіткнулася із відпливом українських біженців.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі