Ряд країн і ЄС відмовилися від української курятини

Поділитися
Ряд країн і ЄС відмовилися від української курятини Comments.UA
Експорт української курятини призупинено через спалах пташиного грипу.

Ряд країн обмежили імпорт української курятини через спалах пташиного грипу в Київській та Миколаївській областях. Про це повідомила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька в Facebook.

За її словами, спалах пташиного грипу виявлений 23 грудня в Іванківському районі Київської області, на початку грудня вогнище захворювання виявлено в Херсонській області. У зв'язку з цим Держпродспоживслужбою введені карантинні обмеження.

"Ця ситуація серйозно відбивається на експорті, збільшення якого коштувало стільки щоденних зусиль багатьох людей. Зараз Саудівська Аравія, Молдова, Ізраїль експортують продукцію птахівничої галузі з обмеженнями, які стосуються десятикілометрової зони навколо спалаху. ОАЕ - експортує нашу продукцію з обмеженнями, які стосуються радіуса 25 км від спалаху", - повідомила вона.

У зв'язку зі спалахом ЄС, Сінгапур, Марокко, Туніс і Японія вже обмежили імпорт української курятини.

Як повідомлялося, в 2019 році експорт курятини з України в ЄС зріс на 8,6%, Україна увійшла в трійку провідних експортерів м'яса птиці в країни Європейського Союзу. Україну випередили тільки Бразилія і Таїланд, які протягом 2019 експортували 313,6 і 308,6 тисячі тонн м'яса птиці відповідно.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі