Регуляторні технології допомагають фінансовій галузі вирішувати складні завдання — експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Регуляторні технології допомагають фінансовій галузі вирішувати складні завдання — експерт
Після фінансової кризи влада по всьому світу стала впроваджувати нові, комплексні та обережніші регуляторні заходи.

Настання ери посилення вимог регуляторів, спричинених світовою фінансовою кризою, ставить перед фінансовою галуззю складні завдання. Найбільш ефективно задовольняти ці вимоги допомагають регуляторні технології. Вони, на відміну від фінтех-технологій, ще не такі популярні й поширені. Але їх популярність у майбутньому буде не меншою, а їх вплив на ефективність компаній - вирішальним.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Стін Блофалк, директор з фінансів та ризиків Saxo Bank. На його думку, регулювання й технології - це два найважливіші мегатренди, які зрушили тектонічні плити світових фінансів. Після фінансової кризи влада по всьому світу стала впроваджувати нові, комплексні та обережніші регуляторні заходи.

"Банки повинні або пристосовувати свою операційну діяльність, щоб осідлати цю хвилю нового регулювання, або намагатися поєднувати наявні системи й робочі процеси. Останнє може спрацювати з погляду технічної сумісності, але недоліки неминуче будуть накопичуватися й заводити в глухий кут будь-яку глобальну організацію, - зазначає експерт. - Європейська директива про ринки фінансових інструментів (MiFID II) і Загальний регламент із захисту даних (GDPR), а також необхідність дотримуватися вимоги "знай свого клієнта" (KYC) і протидіяти відмиванню грошей (AML) - це лише кілька прикладів документів, які в останні роки не дають зітхнути фінансовим установам".

Автор підкреслює, що саме тому регтех (регуляторні технології) - це тепер новий фронтир у фінансовому секторі.

Детальніше про регтех читайте в статті Стіна Блофалк "Регулювання і технологій - головні тренди в світових фінансах" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі