"Залишилися без заробітку дуже багато тих, хто раніше заробляв на схемах із так званим "пересортом", який дозволяв формувати фіктивний податковий кредит.
Завдяки блокуванню ризикових накладних ми збільшили збори ПДВ у квітні на 1,3 млрд грн., у травні – на 1,1 млрд грн., у червні плануємо зібрати більше на понад 2 млрд грн. Раніше ці мільярди йшли не в бюджет країни, а в кишені "схемників". Очікувано, що ці люди без бою не здадуться… Коли ти повертаєш у бюджет мільярди, у тебе відразу з'являються впливові вороги. Ще з квітня, розуміючи, що ні домовитися, ні натиснути не вдасться, почали активно "збирати інформацію", яка могла б мене дискредитувати. Але "накопати" ні на мене, ні на мою сім'ю нічого не вдалося. Тому почалися провокації, фабрикації відвертих фейків", - розповів Продан.
За його словами, "замовники і творці такого "інформаційного продукту" не прагнуть бути об'єктивними".
Там зовсім інші цілі, і про це прямо говорилося неодноразово. Прес-служба ДФС щотижня готує відповіді на десятки запитів ЗМІ - ми відповідаємо на різноманітні запитання. Отримати інформацію не є проблемою, якщо ваша мета - дійсно розібратися в якомусь питанні, а не банально організувати провокацію. Адже ніхто з авторів "сенсаційних" розслідувань жодного разу не звернувся до нас із офіційним запитом", - пояснив в. о. керівника фіскальної служби.
Раніше повідомлялося, що з 1 липня система блокування ризиків при поверненні ПДВ почне роботу в автоматичному режимі. За оцінками ДФС, система дозволить щомісяця повертати в бюджет країни до одного мільярда гривень.