Посольство Британії пояснило, чому Україні варто закрити вугільні шахти

Поділитися
Посольство Британії пояснило, чому Україні варто закрити вугільні шахти © altertravel.ru
Після закриття шахт Британії вдалося стати однією з найуспішніших країн в переході на альтернативні джерела енергії, каже Мелінда Сіммонс.

В Україні необхідно припинити видобуток вугілля, щоб хоча б у найближчому майбутньому запобігти руйнівним наслідкам зміни клімату, заявила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс в інтерв'ю ВВС Україна.

За її словами, видобуток вугілля значно впливає на зміну клімату, що негативно позначається на врожаї (якщо раніше максимальні температури були в районі 30°С, то тепер — в районі 40°С) і провокує стихійні лиха, зокрема повені.

«Я говорю це як представник країни, яка розбирається в цьому, можливо, краще за інших. Тому що ми пройшли через дуже болючий процес закриття вугільних шахт», — підкреслила дипломат.

При цьому Сіммонс попереджає, що пояснювати громадянам таку відмову від вугілля і перехід на альтернативні джерела енергії потрібно «доступною мовою», щоб люди розуміли, як конкретно зміни клімату загрожують їхньому повсякденному життю.

Крім аргументу, які навела Сіммонс, є ще кілька причин, чому шахти насправді — не ідеальний елемент економіки: по-перше, шахтарям регулярно затримують зарплати, через що вони змушені з року в рік влаштовувати протести. Крім того, українські шахти не мають якісного обладнання, через що щороку трапляються аварії, внаслідок яких гинуть люди.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі