Дотримуючись всіх технологій при розробці і 3.
"Я завжди вважав себе прихильником захисту навколишнього середовища. І я переконаний, що якщо видобуток сланцевого газу проводити відповідним чином, то це можна робити без шкоди для навколишнього середовища", - сказав Теффт під час зустрічі з головою Донецької облдержадміністрації Андрієм Шишацьким в Донецьку.
У той же час, посол зазначив, що захисники навколишнього середовища, піднімаючі сьогодні питання видобутку сланцевого газу в Україні, мають всі законні підстави говорити про плюси і мінуси даного проекту.
Також Теффт висловив думку, що видобуток сланцевого газу здатний значно поліпшити економічний стан України і як наслідок добробут її громадян, насамперед, шляхом підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на світовому ринку за рахунок зниження енергетичної складової в собівартості виробленої продукції.
Як приклад посол навів досвід Сполучених Штатів, де завдяки видобутку сланцевого газу ціна 1 тис. куб природного газу у середньому становить 120-125 дол. за тис. кубів. "Це допомагає нашим компаніям, які залучені у виробництво, бо вони мають перевагу над своїми конкурентами в Європі, адже ціна газу там набагато вища",- зазначив представник дипмісії. !zn
Читайте також:
Сланцевий газ: "за" або "проти"?
Азаров визнав, що сланцевий газ несе ризики для екології
Shell обіцяє Україні потроїти внутрішній видобуток газу
США готові поділитися з Україною технологією видобутку сланцевого газу