Понад 70% німців хочуть скасування податок на підтримку Східної Німеччини
14 сiчня, 2011, 11:43
Поділитися
Через 20 років після об'єднання Німеччини переважна більшість німців висловилися за скасування так званої «надбавки на солідарність», додаткового податку, за рахунок якого фінансуються довгострокові проекти з розвитку п'яти східних земель, що раніше входили до складу НДР.Через 20 років після об'єднання Німеччини переважна більшість німців висловилися за скасування так званої «надбавки на солідарність», додаткового податку, за рахунок якого фінансуються довгострокові проекти з розвитку п'яти східних земель, що раніше входили до складу НДР.Згідно з даними соціологічного опитування, проведеного для журналу Stern, 71% опитаних німців виступають за відміну цього податку.
Лише 23% респондентів висловилися за подальше стягнення надбавки на солідарність.
Найбільше прихильників збереження надбавки проживає в колишній НДР, проте навіть там вони складають меншість (45% прихильників «надбавки на солідарність» проти 44% підтримують податок).
Що стосується західних земель, то в них за збереження надбавки виступають 18%, а за її якнайшвидше скасування - 76%.
Серед різних політичних партій найбільше прихильників збереження надбавки серед «Зелених» (32%). Серед прихильників «Лівих» таких трохи менше (30%). Серед соціал-демократів - 23%, ХДС / ХСС - 22%, і серед лібералів з Вільної Демократичної партії - лише 16%.
Після Другої світової війни Німеччина виявилася розділеною на Федеративну Республіку Німеччина і соціалістичну Німецьку Демократичну Республіку. Приєднання НДР до ФРН відбулося 3 жовтня 1990
За матеріалами: Лента.Ру, Вікіпедія
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК