Податкова виграє 9 з 10 справ у судах

Поділитися
© ZN.UA
Українські суди за 7 міс. розглянули 120,1 тис. «податкових» справ. І якщо кількість «податкових» справ у судах зменшилася, то розміри оспорюваних сум збільшилися. При цьому перемога в 9 з 10 справ залишається за фіскальною службою, а "вирішувати питання" сторони воліють без допомоги суду.

За січень-липень поточного року на розгляді в українських судах перебувало 120,1 тис. "податкових" справ на загальну суму 146,7 млрд грн.

Такі дані повідомила прес-служба Державної податкової служби (ДПС) України у вівторок, 28 серпня.

Згідно з повідомленням ДПС, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість справ зменшилася на 14,5%, проте оспорювані суми збільшилися на 20,5%.

У ДПС також зазначили, що податкові юристи виграють майже 92% судових процесів: за сім місяців цього року вони виграли 42,5 тис. справ на загальну суму 26,6 млрд грн.

"Нова стратегія претензійної роботи все ж таки віддає перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій. Зібрані докази відкриті для ознайомлення платникам, і кожен може переконатися, що оскарження зібраних матеріалів не має судової перспективи. Це підтверджується практикою - 9 з 10 процесів залишаються за податковою службою", - йдеться в повідомленні ДПС. !zn

Читайте також:

Янукович схвалив збір податків «авансом»


Опозиція «пригрозила» скасувати Податковий кодекс і залишити всього 7 податків

Податкова міліція своїми «стараннями» поповнила бюджет більш ніж на 2 млрд грн

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі