Платформи з іноземними замовниками для фрілансу: що необхідно знати під час пошуку роботи

Поділитися
Платформи з іноземними замовниками для фрілансу: що необхідно знати під час пошуку роботи © Getty Images
Чим відоміша біржа, тим безпечніше з нею працювати.

Вибираючи платформи з іноземними замовниками для роботи на умовах фрілансу, слід віддавати перевагу тим платформам, які, крім іншого, гарантують і захищені фінансові транзакції. Тобто, після вибору виконавця замовник одразу оплачує роботу, але гроші бронюються на внутрішніх рахунках біржі до підтвердження клієнтом успішного завершення завдання. Про це пише газета Finance.ua.

Крім того, як пише видання, чим відоміша біржа, тим безпечніше з нею працювати фрілансерам. Плюс, тим масштабніші тут клієнти і вища конкуренція.

Конкурентоспроможність

Щоб створити враження досвідченого фрілансера, має бути сучасний профіль, що постійно оновлюється, на фріланс-платформі, хороші відгуки від замовників, якісне портфоліо з кейсами, власна ніша діяльності та перелік послуг, які можете монетизувати.

Щоб показати свою спеціалізацію, вибирайте лише кілька напрямків або навіть один і розвивайтесь у них. Універсальність дещо відлякує замовників.

Аналіз платформи

Платформи ( Upwork, Freelancer, Fiverr, Guru, Working Nomads тощо) можуть відрізнятися кількістю тематичних рубрик для замовлень.

Потрібно вивчити фокус біржі перед тим, як зареєструватися. Всі платформи по-своєму визначають, скільки безкоштовних відгуків на замовлення матиме фрілансер, який набір «плюшок» у платному акаунті, а також розмір та гнучкість власної комісії.

Щодо комісії, то в будь-якому випадку потрібно буде віддати 10-20% від свого заробітку, якщо платформа не пропонує інших розрахунків, що залежать від категорії платного облікового запису та довгостроковості вашої взаємодії з клієнтом.

Також по-різному працюють алгоритми показу замовлень та пошуку виконавців. Новачки можуть не бачити складних/дорогих запитів, а експертам не показують дешеві пропозиції.

Основні правила роботи з клієнтами

  • необхідно бути експертом та постійно підвищувати свою експертизу;
  • знати чи активно вивчати англійську;
  • розвивати навички самопрезентації;
  • вміти продавати свої знання за адекватною ціною;
  • сприймати та витримувати конкуренцію;
  • розвивати навички переговорів із клієнтами;
  • мати високий рівень самоорганізованості;
  • мати сильну самомотивацію;
  • розвивати навичку правильно розраховувати час та зусилля;
  • бути готовим до ненормованого графіку та форс-мажорів, які відбуваються в Україні після руйнування ракетним обстрілом критичної інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що кількість вакансій у жовтні змінилася незначною мірою. Але, судячи з опитування працездатного населення, ракетний обстріл негативно позначився на ринку праці та безробіття.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі