У законі про державний бюджет на 2018 рік передбачено фінансування дефіциту за рахунок надходжень від приватизації державного майна у сумі 21,3 млрд грн.
Ця сума на 25% більше, ніж планувалося в останні роки, коли ця цифра була зафіксована на рівні 17,1 млрд грн, проте Фонд держмайна не виконував цей план.
Наприкінці грудня 2017 рік тимчасово виконуючий обов'язки голови ФДМ Віталій Трубаров повідомив про те, що Фонд державного майна в 2017 році перерахував за рік до державного бюджету 3,376 млрд грн.
У вересні 2017 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про те, що приватизація державних активів з одночасною зміною менеджменту в державних компаніях, які не можуть бути продані, дозволить досягти щорічного зростання економіки до 6-7%.
"До приватизації пропонуємо великі підприємства і підприємства, що працюють в нерегульованих галузях. У їх числі – держкомпанія "Центренерго" на весну 2018 року, Об'єднана гірничо-хімічна корпорація, ДПЗКУ, Аграрний фонд, Одеський нафтопереробний завод, який повернуто у держвласність, ОПЗ, Укргазбанк, "Турбоатом", "Укрспирт" та інші", - сказав глава уряду.