Підприємці зможуть заощадити на високооплачуваних співробітниках

Поділитися
Підприємці зможуть заощадити на високооплачуваних співробітниках Підприємці зможуть заощадити на високооплачуваних співробітниках © Андрій Товстиженко, DT.UA
У процесі створення нового бізнесу, або розширення діючого, роботодавцю стане дешевше інвестувати у створення нових робочих місць.

Повернення половини сплаченого підприємством єдиного соціального внеску (ЄСВ) при створенні нових робочих місць з рівнем оплати праці не менше трьох мінімальних зарплат зробить дешевшим не тільки розвиток діючих підприємств, але і створення нових. Таку думку висловив Ярослав Жаліло, президент Центру антикризових досліджень.

"У процесі створення нових бізнесів або розширенні діючих роботодавцю стане дешевше інвестувати у створення нових робочих місць. Я б казав, що це дуже хороший інструмент. Особливо ефективно він спрацює в тих галузях, у яких є необхідність залучення нових співробітників", - пояснив експерт.

На думку Жаліла, таке нововведення дозволить поліпшити ситуацію з зайнятістю населення. Особливо в перспективі, коли в країні почнеться бурхливе економічне зростання і підприємствам знадобляться нові співробітники.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив порядок компенсації 50% єдиного соціального внеску роботодавцям, які створюють нові робочі місця з зарплатою, що в три рази перевищує мінімальну. З 1 січня по 30 листопада поточного року мінімальна зарплата встановлена в розмірі 1147 грн.

Таким чином, на компенсацію з бюджету половини сплаченого ЄСВ зможуть розраховувати роботодавці, які на новому робочому місці запропонують співробітникові не менше 3441 грн. Згідно з даними Державної служби статистики, зараз середня зарплата в Україні становить 3000 грн. У 2014 р. на компенсацію роботодавцям за нові робочі місця з високими зарплатами передбачається спрямувати понад 1 млрд грн. За підрахунками чиновників, це дасть можливість створити не менше 70 тис. нових високооплачуваних робочих місць. Надходження до бюджету збільшаться на 3 млрд грн. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі