«Ощадбанк» готовий ініціювати стягнення ТРЦ «Гулівер», якщо його передадуть в управління

Поділитися

Державний «Ощадбанк» хоче ініціювати процес стягнення будівлі ТРЦ «Гулівер» на свою користь. Це станеться, якщо Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передасть об’єкт в управління іншій компанії. Про це в коментарі УНН повідомив заступник голови правління «Ощадбанку», відповідальний за роботу з NPL Арсен Мілютін.

«Будемо звертатися із стягненням на об’єкт. Це смішно, вони (АРМА – ред.) з першого дня розуміли позицію державних банків, і так поводяться, ніби позиції державних банків не існує. Чому ми маємо звертатися до когось? Чому вони не врахували це? Вони при розробці документації мали б врахувати позицію державних банків, чому вони не прописали? Чому ми маємо бігати за АРМА і щось випрошувати? Ми будемо звертатися із стягненнями на об’єкт, от і все. Це те, що ми говорили з самого початку, ми в травні про це сказали, і на ВР про це сказали, що так буде, і воно так і є. Хтось хоче забрати гроші державних банків», – зазначив Мілютін.

Він також обурився, що замість того, аби дохід від «Гуліверу» витратити на виплати за кредитом державним банкам, ці гроші хочуть передати «незрозумілому управителю». При цьому 10% виручки, додав Мілютін, планують відправляти в бюджет за управління. Всі інші ж кошти управитель може витрачати, як захоче.

«Що це таке? У нас з поточним власником домовленість була, що 40% банки отримають державні», – наголосив заступник голови правління «Ощадбанку».

Він також запевнив, що АРМА точно відомо про заборгованість ТРЦ перед держбанками. Однак попри це, зазначив Мілютін, представники Агентства не пропонували обговорити, як можна забезпечити інтереси не лише «Ощадбанку», а й «Укрексімбанку».

«На мій погляд, мало б бути звернення агенції до «Ощадбанку» і «Укрексімбанку», оскільки це консорціумний кредит, з запитом на те, яким чином треба визначити умови конкурсу на управління цим об’єктом», – зазначив Мілютін. 

За його словами, «Ощадбанк» однозначно б зайняв позицію, що кредит має сплачуватися згідно з тими фінансовими моделями, які були розраховані з ТОВ «ТРИ О». Приблизно в банку це бачили так: близько 40% від виручки мали направляти на виплату боргу. За словами Мілютіна, щонайменше 40% на погашення заборгованості – це абсолютно реальна історія.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі