Олігарх Коломойський хоче скасувати націоналізацію "Приватбанку" через суд: названо місце та час розгляду справи

Поділитися
Олігарх Коломойський хоче скасувати націоналізацію © Слово і діло
Через майже вісім років після націоналізації "Приватбанку" ексвласники спробують визнати недійсними договір купівлі-продажу акцій банку державою.

Колишні власники "Приватбанку" знову спробують оскаржити націоналізацію через свій кіпрський офшор. Про це повідомляє пресслужба банку.

14 березня 2024 року Господарський суд Києва після тривалої перерви спробує розглянути справу за позовом колишніх власників "Приватбанку" Ігоря Коломойського та компанії Triantal Investments (зареєстрована на Кіпрі) до державного "Приватбанку".

  • Час і місце: 12:40, Господарський суд міста Києва
  • Суддя: Шкурдова Л.М.
  • Номер справи: 910/1834/19

Згідно з матеріалами справи, до націоналізації банку, Коломойському належало 41,7% акцій банку, а компанії Triantal - 16,6%. Позов з вимогою визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій банку та повернути їх колишнім власникам подали ще у лютому 2019 року.

До прийняття в 2020 році Закону 590-ІХ (так званого "антиколомойського закону") позов рухався достатньо швидко, судові засідання відбувались майже щотижня. Після -  розгляд справи неодноразово відкладався, судові засідання не проводилися, адже відповідачі вдавалися до чисельних дій з затягування розгляду справи. Компанія Triantal Investments зареєстрована на Кіпрі та визначена як пов'язана з ексвласниками.

Зазначимо, протягом 2023 року на підставі "антиколомойського закону" суди закрили ряд аналогічних проваджень за позовами І.Коломойського, Г.Боголюбова, О.Дубілета, О. Вітязя та інших повʼязаних з колишніми власниками "Приватбанку" осіб.

Тож і у цій справі "Приватбанк" розраховує на справедливий і неупереджений розгляд та закриття судом провадження у справі у відповідності до норм  законодавства України.

Раніше ми писали про те, що Шевченківський райсуд Києва залишив Ігоря Коломойського під вартою, але зменшив розмір застави з 2,65 млрд грн до 2,4 млрд грн. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 27 лютого.

А більше про те, як Україна у 2022 році довела, що може прожити без російських енергоносіїв — нафти, газу, нафтопродуктів – читайте в статті Сергія Куюна та Івана Марченкова "Паливний ринок: що і чому змінилося" на сайті ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі