Окупаційна влада Криму здала у федеральну власність Росії ще два великих підприємства

Поділитися
Окупаційна влада Криму здала у федеральну власність Росії ще два великих підприємства © УНН
Як випливає зі слів представника окупаційної влади Сергія Аксьонова, рішення було ухвалене на виконання доручення Владіміра Путіна.

Російський глава окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив про передачу Керченського та Феодосійського портів, які де-юре є власністю України, у федеральну власність Росії. Про це він заявив під час підсумкової пресконференції 29 грудня, передає "Крим.Реалії".

"Ми передаємо Керченський і Феодосійський порти у федеральну власність для забезпечення завантаження, при збереженні штатної кількості, трудового колективу і таке інше", – сказав він.

Таке рішення Аксьонов спробував пояснити необхідністю збільшення вантажопотоку через ці порти, хоча не навів жодного зрозумілого механізму, яким чином передача майна у федеральну власність має вплинути на вантажопотік.

Як випливає зі слів Аксьонова, рішення було ухвалене на виконання дотичного доручення глави Російської Федерації Владіміра Путіна.

"Територія морської дирекції на сьогодні розглядається для спільної експлуатації Кримсько-Сирійської судноплавної компанії. Кількість вантажів, що пересуватиметься за цим напрямком, буде збільшено. Є доручення президента, сьогодні ми з міністерством транспорту Російської Федерації вже відпрацювали можливість збільшення вантажопотоку через кримські морські порти. Буде за дорученням президента представлено низку пільг на продовольчі товари, які вивозяться за кордон через кримські морські порти", – зазначив Аксьонов.

Нагадаємо, що Федеральний суд Швейцарії зобов'язав РФ виплатити 80 мільйонів швейцарських франків ($82,1 мільйона) як компенсацію за шкоду 12 українським фірмам за майно, яких було конфісковано після анексії Криму в 2014 році.

Третейський суд Гааги ухвалив рішення про відшкодування Росією українським власникам активів у Криму збитків, завданих через анексію півострова. Судді назвали Кремль відповідальним за порушення прав українських інвесторів від моменту підписання указу про "приєднання" Криму до РФ.

НАЕК "Енергоатом" буде судитися з РФ за втрачену Донузлавську ВЕС.

Раніше з подібними позовами до РФ в міжнародний арбітраж серед Українське держкомпаній зверталися "Ощадбанк", "Укрнафта", "Нафтогаз України" і НЕК "Укренерго", ТОВ "Стабіл".

В інтерв'ю ZN.UA керівник прокуратури АР Крим та м.Севастополя Ігор Поночовний пояснив, чому привласнення РФ "Масандри" є військовим злочином. Детальніше читайте про це в матеріалі Валентини Самар - "Ігор Поночовний: Основна мета репресій Росії у Криму — колонізація півострова і зміна складу населення".

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі