"Ми не завтра виходимо на ринок і не завтра їх продаємо, але протягом року - це наше завдання. Ми знаходимося на початковій стадії - стадії показу", - заявив він.
За словами "міністра", продаж санаторіїв є одним з найбільш пріоритетних завдань для окупованого півострова.
"З точки зору пріоритетів для нас це продаж санаторіїв. Ціна повинна влаштувати республіку, тому що за втратними цінами ми не збираємося продавати, але вона повинна влаштувати й інвестора. Ось намацування цього балансу - процес, який займе весь літній сезон", - пояснив Мельников.
Він також повідомив журналістам про нібито великий попит на кримську нерухомість.
"Динаміка спілкування з інвесторами показує, що інтерес все більше і більше, тому що санаторії як окремі об'єкти в Криму не позиціонувалися досі на ринку. Число людей, які їх дивляться, збільшується з тижня в тиждень", - похвалився голова "Мінекономрозвитку"
Раніше Мельников повідомляв, що кримська "влада" спільно з "Корпорацією розвитку Криму" планує знайти інвесторів для 11 санаторіїв: "Прибою", "Сонячного", "Піонера", "Юності", "Ай-Тодора", "Алупки", "Батьківщини", "Республіканського протитуберкульозного санаторію імені Семашко", "Передгірного", "Протитуберкульозного санаторію імені Чехова" і "Протитуберкульозного санаторію "Червоний маяк"".
"Це рішення - початок підготовки цих 11 санаторіїв до реалізації або інвестиційних проектів в тій чи іншій формі, або по суті до приватизації та входження в ринок", - пояснив кримський "чиновник".
Він також не виключив, що основна частина майнових комплексів буде продана на конкурсній основі.
Нагадаємо, раніше "голова ради міністрів" анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив про намір виставити на продаж 100% "Будинку шампанських вин "Новий Світ"". На думку Аксьонова, завод потребує модернізації.
Валентина Самар у своїй статті "Темник" для влади" для тижневика "Дзеркало тижня. Україна" писала, що низка великих українських бізнесменів має намір продати свої активи, що знаходяться на території Кримського півострова. Оскільки підприємства зіткнулися зі складнощами з доставкою сировини та експортом готової продукції.