НКРЕКП запроваджує моніторинг якості опалення

Поділитися
НКРЕКП запроваджує моніторинг якості опалення
Регулятор прийняв проекти форм звітності.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКП) запроваджує моніторинг показників якості у сфері теплопостачання. Про це йдеться в повідомленні на сайті комісії.

Наголошується, що на відкритому засіданні в п'ятницю регулятор прийняв проекти форм звітності НКРЕКП №15 "Звіт щодо показників безперервності теплопостачання та якості теплової енергії" (річна) та №16 "Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання" (квартальна).

Це дозволить комісії отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками. Перше – це безперервність теплопостачання (щорічно): середня тривалість перерви в теплопостачанні, кількість перерв, середня тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимого строку. Друге - якість теплоносія (щорічно): кількість випадків недотримання параметрів тиску та/або температури за результатами проведених вимірювань. Третє - комерційна якість надання послуг (щоквартально): кількість наданих послуг, кількість і відсоток послуг, при виконанні яких перевищені встановлені терміни.

"Запровадження моніторингу дозволить регулятору вже зараз - інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії; в перспективі - враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатів у сфері теплопостачання", - йдеться в повідомленні.

Планується, що проект форм звітності буде опублікований на сайті НКРЕКП для отримання зауважень і пропозицій від усіх зацікавлених сторін, і подальшого їх публічного обговорення.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Кабінету міністрів від 19 жовтня з 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення зросте на 23,5%. Таким чином за тисячу кубометрів газу доведеться платити 8555 гривень. Рішення обумовлене вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження програми макрофінансування.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі