"Німеччина була дурною": міністр економіки ФРН назвав помилкою залежність країни від газу з РФ

Поділитися
© Українська Правда
Раніше Габек захищав практику постачання енергії з “недемократичних країн”.

Міністр економіки Німеччини Роберт Габек каже, що Німеччина була "дурною", створивши умови для того, аби бути наполовину залежною від російського блакитного палива. Про це він розповів в ефірі радіо Deutschlandfunk, повідомляє Bloomberg.

За словами Габека, у майбутньому потрібно створити такі умови, коли кожен окремий постачальник має забезпечувати не більше 10-20% від потреб Німеччини.

Раніше в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung Габек захищав практику постачання енергії з “недемократичних країн”.

Проте тепер він зазначив, що Росія не підпадає під такий критерій, скільки є різниця між країною, де існують проблеми з правами людини, та країною, яка розпочала агресивну та незаконну війну “біля наших дверей”.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що його країна планує значно скоротити споживання газу з Росії або повністю від нього відмовитися. Німеччина зупинила сертифікацію проєкту Північний потік – 2 після визнання Росією терористичних угрупувань “Л/ДНР”.

Німеччина хоче підтримати будівництво терміналів для імпорту зрідженого природного газу, щоб зменшити свою залежність від російського газу. Термінали не введені в експлуатацію з 2019 року.

Раніше депутат Європарламенту заявив, що ЄС обіцяє припинити допомагати Росії фінансувати війну, але купує її нафту та газ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі