Найчастіше підробляють банкноти номіналом 50 і 20 євро

Поділитися
Найчастіше підробляють банкноти номіналом 50 і 20 євро Європейський центробанк назвав найпопулярніші банкноти у фальшивомонетників © Андрій Товстиженко, DT.UA
За останні три роки кількість фальшивих банкнот у Європі скоротилося на 30%. Фальшивомонетникам подобаються не дуже великі, але і не самі дрібні купюри.

У першій половині 2018 року Європейський центральний банк (ЄЦБ) вилучив з обігу 301 тисячу підроблених банкнот євро, з них 83% припадало на купюри номіналом 50 і 20 євро.

Як повідомляється на сайті ЄЦБ, серед фальшивок 59,3% складають банкноти номіналом 50 євро та 23,8% - номіналом 20 євро. Далі йдуть банкноти номіналом 100 євро (10,9%).

У фальшивомонетників не користуються популярністю самі великі купюри в 500 євро (2,1%), а також найдрібніші в 5 євро (1,2%) і 10 євро (1,9%).

За останні роки кількість фальшивих купюр неухильно знижується. Так, ще в першому півріччі 2015 року ЄЦБ вилучив з обігу 454 тисяч банкнот.

"Ймовірність отримати підробку насправді дуже мала. Кількість фальшивок залишається дуже низькою у порівнянні з кількістю справжніх банкнот в обігу", - йдеться в повідомленні ЄЦБ.

За даними центробанку, в даний час в обігу знаходяться 21 млрд банкнот, загальна вартість яких становить понад 1,1 трн євро.

Як свідчать дані опитування Research & Branding Group, найбільшою довірою серед валют серед українців користується долар США – саме у цій валюті на думку 43% жителів України найбільш вигідно і безпечно зберігати грошові заощадження.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі