Наслідки війни: кількість заяв на отримання компенсації за знищене майно зросла вдвічі

Інфографіка
Поділитися
Лідерами за кількістю будівель, внесених в РПЗМ, залишаються Харківська, Київська і Донецька області.

За місяць, станом на 13 вересня, громадяни України подали 3034 заяви на отримання компенсації за знищене майно за програмою "єВідновлення". Кількість заяв збільшилася вдвічі. Про це повідомила голова Комітету ВР із питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії Слуга Народу Олена Шуляк.

Найбільше заяв на компенсацію за знищене майно подають власники квартир – 54,8% від загальної кількості заявок – і трохи менше власники приватних будинків – 44,3%.

На компенсацію за пошкоджене житло також претендує більше власників квартир, ніж приватних будинків – 52,1% і 46,5% заяв відповідно.

За словами Шуляк, як і минулого місяця левову частину коштів (96%), отриманих як компенсацію за пошкоджене житло за програмою "єВідновлення", у вересні українці витрачають на будматеріали і лише 4% на будівельників.

Також не змінився середній чек за купівлі – 12 000 гривень. Причому, якщо станом на 25 серпня українці сумарно витратили 94 млн гривень, отриманих за програмою "єВідновлення", то на 13 вересня – вже 211 млн гривень. 

Всього за програмою "єВідновлення" подано 43 458 заяв за пошкоджене майно. 

За даними Реєстру пошкодженого і знищеного майна (РПЗМ), кількість операцій, проведених станом на 25 серпня (коли коштами, отриманими за програмою "єВідновлення", оплачувались послуги чи матеріали), становила 7,7 тис. Станом на 13 вересня – 16,6 тис. операцій. 

"Лідирує за кількістю будівель, внесених в РПЗМ, як і раніше Харківська, Київська і Донецька області. Менше всього будівель занесено в реєстр у Волинській, Закарпатській і Чернівецькій областях", – підсумувала вона.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі