Населення Росії на межі злиднів: що означає для країни-агресорки дефіцит бюджету в 56 млрд доларів

Поділитися
Країна тримається лише на звичці росіян у провінції жити в жебрацтві.

Протягом 2022 року доходи Російської Федерації дуже зменшилися, проте дефіцит бюджету, який наразі складає близько 56 мільярдів доларів, зростатиме і надалі. Про це 24 Каналу заявив російський опозиціонер Леонід Невзлін.

Так, доходи країни-агресорки дуже зменшилися. До того ж цінове та кількісне обмеження на продаж нафтопродуктів буде великим ударом для Росії. Адже нафтопродукти є великою статтею у російському бюджеті.

Уже сьогодні Росія не може впоратися з продажем нафти марки Urals. Водночас продаж газу дає надто мало, особливо якщо враховувати, що це продажі, направлені до Китаю.

Отже, єдине, що в такому випадку має робити нормальне керівництво країни – це скорочувати бюджет. А це означає щонайменше необхідність припинити війну.

Але Владімір Путін цього не робитиме.

"Оскільки ми розуміємо, що Путін не зупинятиме війну, а на населення йому начхати, то дефіцит зростатиме зі страшною силою", – зауважив російський опозиціонер.

На думку Невзліна, Кремль навряд змінить свою монетарну політику, а саме – не відпустить рубль до його ринкової вартості. У такому разі населенню Росію не буде чим платити за товари та послуги – росіяни опиняться на межі злиднів.

Утім, у Путіна є певний запас часу, щоб тримати населення на межі бідності. Невзлін зауважив, що мова може йти про близько 1 рік, якщо російський диктатор не програє раніше.

"Але йому доведеться постійно збільшувати витрати на військові цілі", – сказав російський опозиціонер.

"З огляду на те, як російські окупанти ведуть бойові дії у Бахмуті та Соледарі, то в певний момент вони зіштовхнуться з нестачею навіть патронів. Адже просто не встигатимуть їх виробляти за такої витрати. Не говорячи вже про ракети та інше.

"Економічний колапс (в Росії – ред.) вже вирішений і тримається це лише на звичці росіян у провінції жити у злиднях і все одно любити сакральну кремлівську владу", – підсумував він.

Нагадаємо, з 5 грудня 2022 року діє ембарго на російську нафту та цінова стеля у 60 доларів за барель, яку запровадили країни G7, ЄС та Австралія. Такі санкції забороняють європейським компаніям страхувати перевезення російської нафти морським шляхом до третіх країн.

Захід готує нові обмеження на експорт російських нафтопродуктів. Санкції встановлять два ліміти цін на російські нафтопродукти: на дорожчі, як-от дизельне пальне та дешевші – на кшталт мазуту.

Передбачається, нові санкційні обмеження матимуть серйозніші економічні наслідки, оскільки вони набудуть чинності в той самий день, коли ЄС заборонить імпорт російського дизельного палива та інших нафтопродуктів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі