"Нафтогаз" прогнозує скорочення запасів газу сховищах до 8 млрд куб. м до кінця зими

Поділитися
Газу в ПСГ більш ніж достатньо, відзвітували в "Нафтогазі" © utg.ua
З початку опалювального сезону відбір газу з ПСГ був менше, ніж у минулі роки.

На сьогоднішній день у підземних сховищах знаходиться більше 11 млрд куб м газу, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Під час наради в уряді він сказав, що на кінець лютого - початок березня Україна вийде на 8 млрд куб м газу, що приблизно дорівнює показнику в березні 2014 року.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зазначив, що об'єднана енергосистема працює в штатному режимі. За його інформацією, станом на січень профіцит потужності становить 4,2 тис. мегават, що еквівалентно чотирьох атомних енергоблоків. Очікується профіцит атомної енергетики і Міністерство енергетики готує документи, щоб вийти на експорт електроенергії. Україна готова експортувати понад 1 млрд кВт/год.

10 січня прес-служба НАК "Нафтогаз України" повідомила, що цієї зими відбір газу з підземних сховищ на 19% менший, ніж минулої зими (і на 45% менше, ніж взимку 2014-2015 років).

Україна на початок опалювального сезону закачала до підземних сховищ 14,7 млрд куб м газу.

25 листопада 2016 року виповнився рівно рік, як НАК "Нафтогаз України" припинив імпорт газу з боку Російської Федерації. За цей період Україна отримала з Європи близько 10,7 млрд куб. м газу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі