"Нафтогаз" планує подати арбітражний позов проти Словаччини

Поділитися
НАК в пошуках юристів для можливого арбітражу.

НАК "Нафтогаз України" вивчає можливість ініціювання арбітражного провадження проти Словаччини. Про це пише БизнесЦензор з посиланням на дані в системі ProZorro.

Відповідно до тендерної документації, "Нафтогаз" планує найняти юристів за 15 млн євро. Вони вивчать можливість арбітражного розгляду у зв'язку з діями Словаччини, пов'язаними з виконанням рішення Стокгольмського арбітражу від 2013 року, який зобов'язав НАК виплатити компанії Italia Ukraina Gas Spa близько $ 23 млн.

Нагадаємо, як повідомляло ZN.UA, рішенням словацького суду від 20 грудня 2017 року за позовом італійської компанії заарештовані поставки газу зі Словаччини на адресу "Нафтогазу" на виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з Italia Ukraina Gas S. p.a.

Зазначалося, що остаточне рішення за позовом італійської компанії "Югаз" Стокгольмський арбітраж виніс 19.12.2012 р. Хоча мова йде про угоду 2007 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі