Нафта дешевшає на очікуваннях збереження надлишку на ринку

Поділитися
Нафта дешевшає на очікуваннях збереження надлишку на ринку © bharathautos.com
Надлишок нафти в Атлантиці, на думку деяких аналітиків, може обмежити зростання цін на "чорне золото".

Світові ціни на 3в ході торгів вівторка, 12 травня, демонструють негативну динаміку на очікуваннях збереження надлишку "чорного золота" на ринку, свідчать дані торгів.

Вранці у вівторок вартість червневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent опустилась на 0,17% - до 64,80 долара за барель. Ціна червневих ф'ючерсів на нафту WTI-на 0,08% - до 59,20 долара за барель.

Читайте також: "Укрнафта" у 2014 році збільшила чистий прибуток у 6,6 рази

Надлишок нафти в Атлантиці, на думку аналітиків Morgan Stanley і Barclays, може обмежити зростання цін на "чорне золото". Непродаваемое експортну сировину із Західної Африки, Азербайджану і Північного моря накопичується, нагадуючи умови, що призвели до падіння світових цін на нафту приблизно на 60% з літа 2014 року, наводить слова з релізу банків агентство Bloomberg.

"Існують додаткові (запаси - ред.) нафти в Атлантичному басейні. Є вантажі з Північного моря і ще велика кількість з Нігерії. Ми також бачимо деяку кількість видобутої нафти в Лівії, незважаючи на хаос в країні", - розповів агентству глава Energy Analytics Group в Юпітері, штат Флорида, Тому Финлон (Tom Finlon).

За даними Barclays, за перший тиждень травня приблизно 80 мільйонів барелів нафти з Нігерії та Анголи залишилися непроданими. Це, за даними агентства, еквівалентно приблизно трьох тижнів комбінованого виробництва цих країн. "Основні показники фізичної ринку нафти в Атлантичному басейні демонструють ознаки слабкості в даний час, підкреслюючи роз'єднаність між ф'ючерсами і фізичними ринками", - цитує агентство заяву аналітиків Barclays.

З літа минулого року нафтові котирування знизилися більш ніж вдвічі, на початку поточного року наблизившись до позначки в 45 доларів за барель за маркою Brent. Рішення ОПЕК від 27 листопада 2014 року зберегти квоту на видобуток нафти на рівні 30 мільйонів барелів на день посилило обвал цін. Між тим наприкінці січня - початку лютого ціни на нафту стали демонструвати зростання - до рівня в 60 доларів за барель Brent.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі