Ціна ф'ючерса на нафту Brent з постачанням у жовтні на лондонській біржі ICE Futures зменшилася до 13:53 у середу на $ 0,18 (0,35%) - до $ 51,69 за барель.
Жовтневий контракт на WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) подешевшав до зазначеного часу на $ 0,08 (0,17%) - до $ 47,75 за барель.
За даними API, комерційні запаси бензину в США виросли минулого тижня на 1,4 млн барелів, тоді як нафтові резерви скоротилися на 3,6 млн барелів.
Офіційні дані міністерства енергетики США будуть опубліковані в середу о 17:30. Аналітики в середньому очікують, що запаси нафти минулого тижня впали на 3,5 млн барелів, бензину - на 1,25 млн барелів.
Крім того, стало відомо, що урядові сили в Лівії відновили роботу нафтопроводу, що зв'язує найбільше родовище в країні аш-Шарара з експортним терміналом порту Zawiya.
Раніше повідомлялося, що нафта дорожчає після падіння напередодні.
Нагадаємо, раніше міністр нафти Кувейту Іссам аль-Марзук заявив про те, що ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти ще на дев'ять місяців.
Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротили видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.
Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.