Ціни на нафту впали через пандемію

Поділитися
Ціни на нафту впали через пандемію Фото: minfin. com.ua
Через пандемію необхідність в паливі зменшується.

В очікуванні можливого падіння попиту на нафту у зв'язку з триваючою пандемією коронавірусу, ціни на неї знижуються.

Також на вартість вплинуло введення нових карантинних заходів в США, свідчать дані біржових торгів на сайті Investing

Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $44,21 за барель, що на $0,13 (0,29%) нижче ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX становить $41,58 за барель, що на $0,24 (0,57%) нижче рівня попередніх торгів. Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $44,34 і $41,82 відповідно.

"Поширення коронавірусу, а також нові обмеження через хворобу в США та інших країнах відображаються на настроях ринку, оскільки це негативно позначиться на попиті на паливо", - заявив головний аналітик Fujitomi Co Казухіко Сайто.

У США від коронавирусной інфекції померли вже більше 250 000 чоловік. Школи в Нью-Йорку відправили учнів на домашнє навчання.

Рекордне число нових заражень зафіксовано також в Токіо, Південної Кореї, Нью-Делі, а в Австралії влада ввела локдаун на всій території країни.

Тим часом відомо, що запаси палива в США виросли на 768 000 барелів за тиждень, що завершився 13 листопада, хоча аналітики очікували більш істотного зростання - на 1,7 мільйона барелів. Запаси дистилятів скоротилися на 5,217 млн бар., Що набагато вище очікуваних 1,457 млн бар.

Вранці в четвер ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 44,48 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 44,17 долара за барель, що на 17 центів нижче за рівень закриття торгів ($44,34).

Швидкого економічного відновлення від наслідків пандемії COVID-19 не буде - надто великим шоком вона стала для світової економіки і економіки ЄС. А нова хвиля пандемії в жовтні-листопаді 2020 року приводить до ще більших збоїв, оскільки вимагає нових заборон і обмежень. Детальніше в матеріалі "Відновлення в другу хвилю".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі