Нафта Brent подешевшала до $ 37,7 після зростання

Поділитися
Нафта Brent подешевшала до $ 37,7 після зростання Нафта подешевшала © OilNews
Вартість барелів Brent виросла до $ 36,6

Нафта дешевшає на початку тижня
Нафта дешевшає на початку тижня

Ціни на нафту після зростання за підсумками попереднього тижня опускаються в понеділок на заяви Ірану про намір підвищити видобуток, повідомляє агентство Bloomberg.

Вартість лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $ 0,18 (0,48%) - до $ 37,71 за барель. До закриття ринку в минулий четвер вартість ф'ючерсів піднялася на $ 0,53 (1,42%) - до $ 37,89 за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,36 (0,94%) - до $ 37,74 за барель. За підсумками попередніх торгів контракт подорожчав на $ 0,60 (1,6%), до $ 38,1 за барель.

Для Ірану відновлення постачань нафти до рівня, що спостерігався до введення економічних санкцій проти країни, є пріоритетним завданням, заявив міністр нафти Ірану Биджан Зангане

Тим часом глава нафтової держкорпорації Ірану National Iranian Oil Рокнеддин Джаваді знову підтвердив, що країна має намір підвищити експорт нафти на 500 тис. барелів на добу протягом тижня після скасування санкцій.

"Якщо Іран дійсно збільшить поставки на таку величину, як планує, нічого хорошого від нафтового ринку в першому півріччі 2016 року можна не чекати, - заявив старший аналітик Samsung Futures Хон Сун Кі. - Прагнення країни наростити експорт палива стане стимулом для подальшого зниження котирувань".

Минулого тижня ціни на нафту Brent і WTI зрівнялися вперше за 4 роки. Експерти не виключають, що вирівнювання цін на нафту Brent і WTI може говорити про початок відновлення ринку.

Раніше Організація країн-експортерів нафти ОПЕК не стала змінювати квоти на видобуток нафти, прийнявши рішення про збереження фактичних обсягів видобутку нафти, що становить близько 31,5 млн барелів на добу. При цьому країни-члени картелю домовилися не встановлювати квоти до наступного засідання у червні 2016 року.

Політика ОПЕК, спрямована на збереження своєї частки на ринку, призведе до найдовшого періоду надлишкової пропозиції нафти, раніше писав Bloomberg. Аналітики вважають, що ринок нафти чекає рекордний за 30 років надлишок пропозиції.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі