МВФ проведе примусову перевірку фінансів 25 країн

Поділитися
© soldatru.ru
Міжнародний валютний фонд у вівторок, 28 вересня, повідомив про плани провести примусову перевірку стану фінансових секторів 25 системно важливих країн у спробі запобігти новій світовій фінансовій кризі. Досі МВФ перевіряв фінансовий стан країн на добровільній основі.
Міжнародний валютний фонд у вівторок, 28 вересня, повідомив про плани провести примусову перевірку стану фінансових секторів 25 системно важливих країн у спробі запобігти новій світовій фінансовій кризі. Досі МВФ перевіряв фінансовий стан країн на добровільній основі.До числа країн входять США, Великобританія, Туреччина, Швейцарія, Швеція, Іспанія, Південна Корея, Сінгапур, Індія, Японія, Китай, Німеччина, Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Канада, Франція, Нідерланди, Італія, Гонконг, Ірландія, Росія , Мексика і Люксембург. Як відомо, Сенат США проголосував за законопроект, що забороняє МВФ виділяти кредити країнам, які не можуть підтвердити свою здатність повернути борг. Документ передбачає обов'язкову оцінку урядом США кредитоспроможності країни, що звертається за допомогою, якщо її державний борг перевищує річний ВВП. Якщо результати перевірки виявляються «невтішними», як вказується в законопроекті, МВФ слід відмовляти їй у кредиті. На думку, яку тоді висловили сенатори, США мають бути особливо обережні у подібних питаннях, щоб уникнути «перетворення на Грецію». Нагадаємо, 12 травня Греція отримала перший транш фінансової допомоги у розмірі 5,5 млрд євро в рамках пакету допомоги, що надається партнерами з Євросоюзу спільно з МВФ. Загалом Афіни отримають близько 110 млрд євро протягом трьох років. Натомість грецька влада була змушена скоротити пенсії і зарплати, а також підняти податки. Також продовжує роботу над посиленням санкцій проти своїх членів Євросоюз (ЄС). Так, у липні 2010 року, керівники ЄС заявили, що планують суттєво посилити контроль за виконанням бюджету країн-членів, а також розширити арсенал санкцій. Також, починаючи із 2011 р., Брюссель має намір проводити перевірки вже у першому півріччі, щоб заздалегідь виявляти можливі проблеми. Зокрема, країни, які допустили порушення, змушені вносити в якості застави досить значні суми. Окрім того, порушникам не буде виділятися фінансова допомога з структурного та аграрного фондів ЄС. Приводом для цього також стала гостра фінансова та економічна криза у Греції.

За матеріалами Lenta.com.ua

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі