3зацікавлений у продовженні програми співпраці з Україною, однак віддасть перевагу тому, аби дочекатися формування нового уряду.
Таку думку у коментарях ZN.UA висловив голова аналітичного департаменту інвестиційної компанії Eavex Capital Дмитро Чурін.
«Фонд займає вичікувальну позицію до визначення остаточного більшості у новому парламенті і призначення прем'єр-міністра», - доповнив експерт.
У свою чергу керівник аналітичного департаменту ІГ "ТАСК" Андрій Шевчишин констатує, що завершення парламентської кампанії підвищує можливість виконання Україною старих вимог МВФ (підвищення цін на газ для населення, лібералізація валютного ринку, активізація роботи щодо пенсійної реформи).
«Для майбутньої президентської кампанії також важливо перейти важкий період раніше, в першому півріччі 2013 року», - зазначив аналітик.
Нагадаємо, що упродовж тижня МВФ встиг кілька разів змінити свою позицію з приводу перемовин з Україною. Спочатку у Фонді заявили, що ніяких офіційних запрошень від українського уряду не отримували, потім (після заяви Азарова) все ж підтвердили приїзд своєї місії з 7 по 17 грудня. Однак вже 6 грудня МВФ повідомив про перенесення візиту на другу половину січня 2013 року. !zn
Читайте також:
Віддуватися перед МВФ замість міністрів, що пішли у відставку, буде Арбузов
МВФ відклав візит місії і буде вести переговори вже з новим урядом України