Міст біля метро "Дарниця" закриють на капітальний ремонт

Фото
Поділитися
Ремонт шляхопроводу триватиме майже рік.

З 8 лютого у Києві розпочинається капітальний ремонт шляхопроводу біля станції метро "Дарниця", у зв’язку з чим його рух буде закрито до 30 листопада. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на КК "Київавтодор".

Реконструкція охопить шляхопровід, що розташований на перетині вулиці Будівельників, Броварського проспекту та Святошинсько-Броварської лінії метро. Дорожні служби проведуть демонтаж конструкцій, включаючи зношене мостове полотно, прогонові будови, опори та фундамент.

Шляхопровід експлуатується з 1963 року і не піддавався капітальному ремонту. На час реконструкції рух транспорту буде організовано за тимчасовою схемою, погодженою з патрульною поліцією. На під’їздах до ремонтної ділянки встановлять попереджувальні знаки та інформацію про об’їзд.

Водіям рекомендують завчасно планувати маршрути та користуватися альтернативними шляхами.

Так, із 10 лютого і до кінця реконструкції шляхопроводу курсуватиме тимчасовий тролейбус № 43-К «Ст. м. «Либідська» – Дарницька площа».

Також працюватиме тролейбус № 29-К – від зупинкової платформи «Куренівка» до ст. м. «Дарниця». Тролейбус № 50-К – від вул. Милославської до ст. м. «Дарниця» та тимчасовий автобус № 50-ТР. Також буде продовжено маршрут автобуса № 55 до ст. м. «Дарниця».

Із 8 лютого рух тролейбусів № 50 «Вулиця Милославська – станція метрополітену «Либідська» буде закритий.

На сьогодні у Києві також триває капітальний ремонт шляхопроводів на Оболоні: на перетині вулиць Лугової і Богатирської та через залізничну колію на вул. Полярній. Об’єкти ввели в експлуатацію понад 40 років тому і з того часу капітально не ремонтували.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі