В інтерв'ю Financial Times він зауважив, що існує небезпека появи "нової бульбашки" через трильйони доларів, які центральні банки різних країн влили в ринки.
"Економісти по всьому світі стривожені зростанням ризиків через акумулювання все більшої і більшої ліквідності і зростання державного і приватного боргу. І я цим теж стривожений", - сказав Шойбле.
Він також застеріг про ризики для стабільності єврозони, зокрема ті, що пов'язані з банківськими балансами, обтяженими тягармем пост-кризової спадщини поганих позик.
Видання зауважує, що коментарі Шойбле прозвучали на тлі заяв голови МВФ Крістін Лагард про те, що світ дійсно демонструє найбільше зростання з початку десятиліття. Але при цьому вона застерегла про появу "загроз на горизонті", серед яких вона назвала виский рівень боргу у багатьох країн, швидка кредитна експансія Китаю і надмірні ризики на фінансових ринках.
Раніше Всесвітній економічний форум спрогнозував глобальну кризу з пенсіями. Дефіцит пенсійних фондів у всіх країнах до 2050 року в п'ять разів перевищить нинішній рівень річного ВВП світу.