Мінфін хоче в кінці березня-на початку квітня залучити другий транш макрофінансування ЄС

Поділитися
Мінфін хоче в кінці березня-на початку квітня залучити другий транш макрофінансування ЄС © Владислав Красинський / realist.online
Для виділення траншу необхідно прийняти ряд законопроектів.

Міністерство фінансів України має намір до кінця березня - на початку квітня залучити другий транш макрофінансування об'ємом 500 млн. Про це повідомила глава відомства Оксана Маркарова під час щорічної інвестиційної конференції групи Dragon Capital.

"Ми працюємо над виконанням умов. Але в кінці березня - на початку квітня - це реалістично (залучення другого траншу – ред.)", - сказала вона.

Маркарова нагадала, що йдеться про ухвалення двох законопроектів, що стосуються реформи митної служби.

Глава Мінфіну уточнила, що умови співпраці з ЄС передбачають: між траншами макрофінансування не може бути менше трьох місяців.

"Тому, враховуючи, що попередній транш ми отримали в грудні, цей транш, навіть якщо ми все виконаємо, ми не зможемо отримати раніше березня", - сказала вона.

Повідомлялося, що Нацбанк очікує в 2019 році надходження від МВФ двома траншами решти $ 2,6 млрд кредиту 14-місячної програми stand by.

В кінці 2018 року Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці stand-by МВФ у розмірі SDR1 млрд (близько $ 1,4 млрд), завдяки чому міжнародні резерви країни зросли до $ 20,1 млрд.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі