Країни G20 вказали на недостатність однієї лише монетарної політики для підтримки економічного зростання

Поділитися
Країни G20 вказали на недостатність однієї лише монетарної політики для підтримки економічного зростання Країни G20 до 2017 року створять чорний список податкових юрисдикцій
Країни G20 використовують всі можливі інструменти, щоб забезпечити стабільний і збалансований економічний ріст.

У підсумковому комюніке дводенної зустрічі міністрів фінансів і глав центробанків країн-учасниць G20 підкреслюється, що для підтримки економічного зростання однієї лише монетарної політики недостатньо.

"У світлі останніх подій ми знову підтверджуємо нашу готовність спільно й окремо використовувати всі інструменти монетарні, фіскальні та структурні, - щоб досягти нашої мети: забезпечити потужний, стійкий, збалансований і інклюзивний ріст", - підкреслюється в документі.

У ньому також говориться, що однієї лише монетарної політики для виконання цього завдання недостатньо. "Підкреслюючи необхідну роль структурних реформ, ми також вказуємо на те, що фіскальні стратегії не менш важливі для досягнення наших спільних цілей зростання", - зазначається в комюніке.

Країни G20 також хочуть розробити критерії щодо визначення юрисдикцій, що не співпрацюють з питань податкової прозорості. у підсумковому комюніке держави, які цього ще не зробили, закликають без зволікання приступити до впровадження з 2018 року стандарту з автоматичного обміну інформацією і підписати Багатосторонню конвенцію про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах (Multilateral Convention on Mutual Administrative Assistance in Tax Matters).

"Двадцятка" також заявила, що підтримує пропозицію ОЕСР розробити критерії щодо визначення юрисдикцій, що не співпрацюють з питань податкової прозорості. G20 попросила ОЕСР доповісти до липня 2017 року про прогрес країн з метою підготовки списку юрисдикцій, які не досягли успіху в питанні приведення стандартів податкової прозорості до міжнародного рівня.

Список повинен бути готовий до наступного саміту в Гамбурзі в липні 2017 року, публікувати його чи ні, вирішать безпосередньо перед самітом.

У комюніке наголошується, що стосовно країн з цього списку будуть прийматися "захисні міри" (які саме, не пояснюється).

Також The Economist писав, що світ може охопити фінансова криза, але не така, як у 2008 році. Глобальне зростання мляве, але рецесія не почнеться без якогось суттєвого поштовху. І геополітика може зіграти цю роль.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі