Країни G20 планують призупинити виплати по боргах бідних країн до кінця року

Поділитися
Країни G20 планують призупинити виплати по боргах бідних країн до кінця року © railway-publish.com
Борги вже заморожували до кінця 2020 року.

У Світовому банку вважають, що країни Великої двадцятки (G20), в тому числі Китай і США, можуть продовжити практику заморозки стягнення боргів і платежів на їх обслуговування до кінця 2021 року. Про це пише ЕП з посиланням на Reuters, що в свою чергу посилається на слова президента Світового банку Девіда Мальпассе.

Нагадаємо, що ініціатива G20 з заморожуванням боргів для бідних країн допомогла останнім відкласти платежі на 5,7 мільярда доларів до кінця 2020 року. Очікується, що до червня-2021 перенесуть виплати ще 7,3 мільярда доларів.

Продовження заморозки боргових виплат до кінця 2021 року допоможе бідним економікам зберегти кошти для боротьби з COVID-19, кажуть в СБ. Однак, за словами Мальпассе, це відтермінування має бути останнім.

Паралельно в МВФ заявили, що Фонд погодив виділення третього грантового траншу для своїх 28 найбідніших членів, щоб покрити їх виплати на обслуговування боргу. З метою вивільнення коштів цих країн в боротьбі з COVID-19 238 млн доларів спрямують до 15 жовтня на відповідні виплати.

Повідомлялося, що Мінфін змінив прогноз виплат за державним боргом в квітні-червні 2021 року на 0,54 млрд грн в сторону зниження - до 165,7 млрд грн. При цьому міністерство підвищило прогноз виплат за держборгом в липні-вересні на 1,58 млрд грн - до 169,09 млрд грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі