Колесніков запропонував підняти максимальний дохід «спрощенців» до 500 тисяч гривень

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков запропонував підняти граничний обсяг річного доходу для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, із 300 тисяч до 500 тисяч гривень за умови використання касових апаратів. Про це йдеться у його листі до міністра фінансів Федора Ярошенка, копія якого потрапила в розпорядження «Дзеркала тижня».
Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков запропонував підняти граничний обсяг річного доходу для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, із 300 тисяч до 500 тисяч гривень за умови використання касових апаратів. Про це йдеться у його листі до міністра фінансів Федора Ярошенка, копія якого потрапила в розпорядження «Дзеркала тижня».Борис Колесніков пропонує «розглянути можливість збільшення граничного обсягу доходу для фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, до 500 тисяч гривень за умови використання ними реєстраторів розрахункових операцій». При цьому для «спрощенців», які не використовують касові апарати, пропонується залишити граничний обсяг доходу на рівні 300 тисяч гривень. При цьому Борис Колесніков виступає за те, щоб внести до Податкового кодексу норму, згідно з якою платники єдиного податку - фізичні особи «мали можливість купити реєстратори розрахункових касових операцій за рахунок Державного бюджету». Окрім того, віце-прем'єр-міністр пропонує провести консультації з представниками Міжнародного валютного фонду щодо коригування граничного обсягу доходу для платників єдиного податку. Нагадаємо, як писало раніше «ДТ», останній варіант проекту Податкового кодексу передбачає значне обмеження прав платників єдиного податку. Зокрема, передбачалося, що єдиний податок зможуть сплачувати тільки фізособи, причому з оборотом до 300 тисяч гривень на рік і чисельністю працівників до двох осіб. Єдиний податок буде заборонений для підприємців, що здійснюють операції з нерухомістю (включаючи оренду), що займаються рекламою, торгівлею секонд-хендом, фінансовою діяльністю, бухгалтерським обліком, аудитом, правом і консалтингом. При цьому максимальні ставки податку для підприємців, що здійснюють діяльність у населених пунктах, де проживають більше 150 тисяч жителів, будуть збільшені до 600 гривень на місяць. Підприємці, які займаються інформатизацією, будуть сплачувати 1200 гривень на місяць, а для діяльності не за місцем реєстрації або по всій Україні доведеться платити 1500 гривень на місяць для всіх видів діяльності. Підприємці - платники єдиного податку втрачають право здавати в оренду місце проведення діяльності, а також право отримувати більше половини доходу за 3, 6, 9, 12 місяців від одного замовника.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі