Як зазначає видання, ще влітку минулого року ФГВФО хотів виплатити вкладникам банку всього 1,08 млрд грн. Але в результаті вкладники банку отримали вже 1,8 млрд грн. Ще 0,5 млрд грн отримали клієнти банку, прирівняні до вкладників на підставі закону № 1736-VIII.
Клієнти банку, які кредитували фінансові компанії, афілійовані з банком, без посередництва банку нічого не отримали. "Залишилося близько 3200 договорів, укладених між фізичними особами та фінансовими компаніями, які не підпадають під дію закону № 1736-VIII", - повідомили в прес-службі ФГВФО. За цими договорами клієнти довірили фінансовим компаніям 290 млн грн.
Щоб отримати ці гроші, десята частина клієнтів почала судитися з ФГВФО, відзначає видання.
Нагадаємо, за даними слідства, від схеми, організованої власниками і керівниками банку "Михайлівський", постраждало близько 14 тисяч осіб. Сума втрачених ними коштів оцінюється в 1,5 млрд грн.
Повідомлялося, що Фонд гарантування з 28 липня по 8 вересня здійснює виплати коштів вкладникам банку "Михайлівський".
19 листопада набув чинності закон про виплати обдуреним вкладникам банків, який дозволить вкладникам банку "Михайлівський" отримати компенсацію втрачених коштів від держави.
Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що власник банку Віктор Поліщук, якого вона назвала "пройдисвітом", і голова правління Ігор Дорошенко сядуть у в'язницю мінімум на 5 років за те, що робили з "Михайлівським".