Вони посіли відповідно п'яте та восьме місця у ніші. При підрахунках експерти враховували кількість населення, ВВП на душу населення, інвестиції і продуктивність праці, ціну квадратного метра щомісячної оренди офісних приміщень, середній рівень зарплати, вартість готельних номерів у центрі міста, загальну ставку податку на прибуток, реєстрацію права власності та вартість створення підприємства, а також багато інших факторів. Як виявилося, Київ і Львів відповідають вимогам і знаходяться в компанії таких міст як Скоп'є (Македонія), Гданськ і Вроцлав (Польща), Вільнюс (Литва) та Ханой (В'єтнам).
Найбільш привабливими "розумними територіями майбутнього" визнані Сінгапур, який посів перше місце, а також Лондон і Дублін.
Зокрема, у 2014 році уряд Сінгапуру виступив з ініціативою "Розумна нація", яка заохочує інвесторів у всьому світі використовувати місто як живу лабораторію для випробування нових ідей і інтелектуальних рішень з глобальним потенціалом. Програма в поєднанні з низьким рівнем безробіття в Сінгапурі, високим кредитним рейтингом і добре розробленими законами, що стосуються ІКТ, створює сприятливе середовище для інвесторів. Вартість створення бізнесу в місті відносно низька, і він високо оцінюється в Глобальному індексі кібербезпеки. Крім того, високотехнологічний експорт становить майже 50% від загального обсягу промислового експорту Сінгапуру.
Містам України є до чого прагнути.
Повідомлялося, що Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України на рівні "B-" з прогнозом по рейтингу "стабільний".
У жовтні минулого року Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Global Ratings підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні "В- / В" і охарактеризувало його як "стабільний".