Влада буде закривати відповідні онлайн-платформи, їх власники можуть втратити ліцензії.
Центробанк підкреслює, що токені не є платіжними інструментами, виданими грошово-кредитними організаціями. Вони не мають правових або грошових властивостей та юридичного статусу грошей. У силу цього їх поширення і використання в якості валюти неприпустиме.
Крім того, Народний банк Китаю у співпраці з органами зв'язку буде працювати над закриттям трейдингових платформ, що оперують кріптовалютами, і над видаленням їх додатків для мобільних пристроїв з відповідних майданчиків.
На початок липня в Китаї функціонувало 43 ICO-платформи. До 18 липня були завершені 65 ICO, розміщення токенів дозволило компаніям залучити $ 398 млн.
ICO - операція, схожа на первинне розміщення цінних паперів на біржі (IPO), але у випадку з ICO мова йде не про продаж готового бізнесу, а про продаж контракту, який описує структуру токенів.
Повідомлялося, що вартість Bitcoin вперше перевищила 5 тисяч доларів.
Нагадаємо, що 1 серпня кріптовалюта Bitcoin розділилася на дві окремі валюти - Bitcoin (Original) і Bitcoin Cash. Розробники кріптовалюти не змогли вирішити розбіжності з програмного забезпечення.
Раніше повідомлялося, що правовий статус Bitcoin в Україні визначать до кінця вересня.
Нацбанк констатував відсутність у кріптовалюти Bitcoin певного правового статусу в Україні. Як заявив заступник глави НБУ Олег Чурій, регулятор почав діалог з Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Державною службою фінансового моніторингу, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а також з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг для вироблення спільної позиції щодо правового статусу Bitcoin і його регулювання.