У 2018 році в ICO буде інвестовано від 20 до 25 млрд доларів, що може підвищити капіталізацію крипторинку до $ 1 трлн, пише Cointelegraph.
Це стане наслідком перетікання капіталів інституційних інвесторів, які вже демонструють підвищену увагу до кріпторинку.
Як пише видання, криптографічні індекси будуть поляризовані в цінні папери, зокрема акції, які токенізують фізичні активи, а також в токени додатків, що пропонують продукти і послуги.
Для цього створено новий підхід до ICO з точки зору регулювання та відповідності законам, що і приверне інституційних інвесторів.
Все більше людей купують криптовалюти, оскільки люди шукають шляхи збереження заощаджень. Росія, Японія та інші держави вже готуються до випуску своїх національних кріптографічних валют, які будуть взаємозалежні з BTC та іншими провідними кріптонами. Їх популярності також сприятиме подальша деградація традиційного банкінгу.
Багатьох з кріпторинку поки відлякує висока волатильність цифрових валют. Але і ця проблема вирішувана. Фонди, що працюють з блокчейном, нададуть інвесторам нові можливості по капіталу, що дозволить купувати ринок і зменшити волатильність криптовалют.
В результаті всі активи, особливо акції, будуть токенізовані, що раз і назавжди витіснить програмістів Ponzi, і ICOs візьмуть на себе роль пріоритетний метод залучення капіталу.
Нагадаємо, що депутати запропонували легалізувати криптовалюти.
Повідомлялося, що у США готові легалізувати криптовалютні біржі.
Також повідомлялося, що ЄС посилить покарання за злочини, пов'язані з криптовалютою.