Кабмін має намір писати бюджети на три роки вперед

Поділитися
Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час урочистого засідання, присвяченого Дню місцевого самоврядування заявив, що Кабінет міністрів України має намір найближчим часом перейти на середньострокове бюджетне планування.
Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час урочистого засідання, присвяченого Дню місцевого самоврядування заявив, що Кабінет міністрів України має намір найближчим часом перейти на середньострокове бюджетне планування.«Ми найближчим часом обов'язково перейдемо на середньострокове бюджетне планування. Обов'язково перейдемо, у нас будуть трирічні бюджети», - сказав він. Прем'єр зазначив, що це пов'язано з необхідністю планування будівництва капітальних об'єктів, які будуються 2-3 роки і більше. «Щоб чітко йшли і не переривалися календарними термінами», - підкреслив Азаров. Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, виступаючи в парламенті у п'ятницю, 3 грудня, заявив, що проект державного бюджету на 2011 рік планується внести до Верховної ради до 10 грудня. Тігіпко підкреслив, що внесення документа у ці терміни стало можливим після прийняття Податкового кодексу. Нагадаємо, раніше спікер парламенту Володимир Литвин заявляв, що контрольний день прийняття держбюджету на наступний рік - «це 23, максимум 25 (грудня 2010 року)». Відзначимо також, що президент України Віктор Янукович раніше заявляв про необхідність розробки державного бюджету на 2011 рік на основі нового Податкового кодексу.

За матеріалами УНІАН

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 10
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Николай
3 Грудня 2013, 04:34
На государственной шахте Ю.А.Гагарина в донецкой обл.г.Горловке продолжается воровство металла и вывоз электрических кабелей высокого напряжения с горизонта 500м . Начальство ходят выпивши спиртного на работе в шахту фактически не ездят только отмечаются. Многие давно живут не на зарплату ,а живут не на трудовые доходы. Списывают большие деньги на ремонты ,но это же подтасовка документации. Многие часто уходят на больничный их практически не бывает на рабочих местах, а другие постоянно в отпуска уходят .Руководство назначается по блату ,а не по профессиональному профилю. Имеются люди которые числятся на других рабочих местах ,а работу выполняют совсем другую и получают зарплату выше ,хотя и не находятся на своих рабочих местах. Сокращают людей и снова набирают . Многие просто числятся .Посмотрите что твориться Государство и так нищее , а обогащается только эти люди в данный момент .
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі