Єврокомісія знайомиться з галузями української економіки: з якою метою

Поділитися
Галузі, що не шкодять екології, отримають схвалення у Європі.

Європейська комісія вивчає потенціал України задля визначення промислової бази в складі ЄС, розповіла голова Генерального директорату Єврокомісії з питань навколишнього середовища Флоріка Фінк-Хоєр, пише "Укрінформ".

"Як ми пересвідчилися під час попередніх розширень ЄС, коли приєднувалися країни з іншого боку "залізної завіси", проте не в умовах війни, певні промислові галузі, швидше за все, не матимуть майбутнього у довгостроковій перспективі. Але і згорнути їх негайно не вийде. Саме тому ми дуже активно розглядаємо можливості екологічних технологій та переробки, тому що це також може забезпечити довгострокове і стійке функціонування", - повідомила вона.

Флоріка Фінк-Хоєр акцентувала на тому, що у Єврокомісії хочуть  пересвідчитися, що Україна має промислову базу, яка дає їй доходи і робочі місця, тому експерти зараз обирають тип промислової бази України на майбутнє.

"Треба також розібратися, до чого слід заохочувати та стимулювати малу та середню промисловість, оскільки вона також потрібна на всіх рівнях. Зрештою, громадам також необхідні стабільні доходи", - заявила очільниця директорату.

Наявність такої інформації дасть стимул представникам іноземної промисловості та інвесторам прийняти правильні рішення щодо взаємодії з Україною. Київ має бути зацікавленим у таких дискусіях та заохочувати обговорення.

"Я сподіваюся, що вони відбуватимуться на основі аналізу та картографічних висновків, зроблених економічними інституціями чи міжнародними органами, які запропонують базову основу для прийняття рішення. І це також важливо з огляду на те, в якому напрямку рухатися і як використати частину коштів за програмою Ukraine Facility", - наголосила Флоріка Фінк-Хоєр.

США планують виділити три мільярди доларів для фонду Організації Об'єднаних Націй, створеного з метою допомогти країнам, що розвиваються, скоротити викиди парникових газів та адаптуватися до зміни клімату — зусилля, які можуть допомогти відновити довіру до обіцянок багатих країн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі