Італія представила епохальний план відновлення

Поділитися
Італія представила епохальний план відновлення © kuwaittimes.net
Ціна питання - 222,1 мільярд євро (268,6 мільярд доларів)

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі в понеділок представив парламенту план відновлення країни від коронавируса на суму 222,1 млрд євро (268,6 млрд доларів), мета якого не тільки допомогти Італії оговтатися від пандемії, а й провести «епохальні» реформи для вирішення структурних проблем, які проявилися задовго до COVID-19. Про це повідомляє ABC News.

На Італію припадає найбільша частка з 750 мільярдів євро (907 мільярдів доларів) фонду відновлення ЄС, при цьому 191,5 мільярда євро (231,6 мільярда доларів) з її шестирічного плану фінансуються з фондів ЄС. Драгі, колишній глава Європейського центрального банку, був направлений в кабінет прем'єр-міністра спеціально, щоб переконатися, що гроші не витрачені даремно, оскільки Італія вже давно має один з найгірших показників в ЄС з використання виділених коштів.

У понеділок Драгі сказав законодавцям не розглядати план як просто набір цифр і таблиць, а скоріше як рецепт цінностей і пріоритетів для нації, травмованої пандемією, втратою життів і засобів до існування і потребує надійного майбутнього для своїх дітей.

«Я впевнений, що чесність, розум і смак до майбутнього візьмуть гору над корупцією, дурістю і особливими інтересами», - сказав він.

План вимагає інвестицій для модернізації та оцифровки економіки і бюрократії Італії, а також для заохочення екологічно стійкого розвитку. Обидва напрямки орієнтовані в першу чергу на найважливішу туристичну галузь - згадайте Венецію, Колізей і узбережжя Амальфі - на частку яких припадає 13% валового внутрішнього продукту Італії і які були знищені через закриття територій у зв'язку з пандемією.

Пріоритетними є більш широкі можливості працевлаштування для жінок і молоді, враховуючи, що безробіття серед молоді перевищує 30%, а Італія вже давно займає найнижче місце в ЄС за процентною кількістю жінок у робочій силі. Жінки склали більше половини з 456 000 робочих місць, втрачених в Італії минулого року.

Летаргічну систему правосуддя і громіздку бюрократію Італії вже давно звинувачують у перешкоджанні іноземним інвестиціям, оскільки судові процеси і кримінальні процеси можуть тривати роками, а отримання дозволів на будь-які дії може зайняти стільки ж часу.

Реформа системи правосуддя спрямована на скорочення накопичених в судах справ з тимчасовими наймами, при цьому переглядаючи норми і процедури, щоб стимулювати більш широке звернення до медіації.

Інші реформи спрямовані на модернізацію старого і застарілого державного управління Італії з метою збільшення плинності кадрів, щоб залучити більше молодих людей, оцифрувати системи, спростити процедури отримання дозволів та підвищити конкуренцію, особливо в сфері державних послуг і комунальних послуг.

Раніше повідомлялося, що економіка Італії, третя за величиною в єврозоні, оговтається від спаду, пов'язаного з коронавірусом, тільки в кінці 2022 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі