Ірландська біржа допустила до торгів єврооблігації України

25 вересня, 2017, 16:12 Роздрукувати
Відправити
Відправити

До лістингу включені євробонди на суму $ 3 млрд.

Ірландська біржа допустила до торгів єврооблігації України
Фондова біржа ISE допустила єврооблігації України до операцій на торговельному майданчику

Ірландська фондова біржа (ISE) включила в лістинг єврооблігації України.

Про це пише FinClub з посиланням на дані біржі.

Наголошується, що включені в лістинг євробонди на суму $ 3 млрд випущені та розміщені Міністерством фінансів.

Рішення про допущення вказаних цінних паперів до лістингу та торгів на основному ринку цінних паперів ISE прийнято 25 вересня.

Раніше заступник міністра фінансів Юрій Буца повідомив, що основними покупцями нових 15-річних єврооблігацій України на $ 3 млрд стали інвестори з США (46%) і Великобританії (36%).

У Мінфіні розповіли, що новий випуск єврооблігацій піде на зменшення боргового навантаження і фінансування загального фонду держбюджету.

При цьому в ЄБРР побоюються уповільнення реформ в Україні після емісії євробондів. Такі побоювання висловив керуючий директор ЄБРР по Східній Європі й Кавказу Франсиз Маліж.

По матерiалам: FinClub / Підготував/ла : Олена Середа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК