Ірак, Китай, Катар, Ємен, Йорданія ввели заборону на українську продукцію птахівництва

Поділитися
Ірак, Китай, Катар, Ємен, Йорданія ввели заборону на українську продукцію птахівництва Українську продукцію птахівництва заборонили в ряді країн © hatobv.com
Гонконг, ЄС, Саудівська Аравія, ОАЕ заборонили продукцію з Чернівецької, Одеської та Херсонської областей.

Заборону на поставки продукції птахівництва з України через спалахи пташиного грипу ввели Ірак, Китай, Катар, Ємен, Йорданія. Про це повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно з повідомленням, принцип регіоналізації до постачань української продукції птахівництва застосували Гонконг, ЄС, Саудівська Аравія, ОАЕ.

Заборона на постачання в ці країни стосується тільки тих українських областей, де були зафіксовані спалахи пташиного грипу: Чернівецької, Одеської та Херсонської областей, де були зафіксовані спалахи пташиного грипу.

Госпродпотребслужба також повідомила, що в даний час китайська сторона проводить оцінку по термічній обробці яєчних продуктів.

Нагадаємо, що Україна в січні-лютому 2017 року експортувала 31,73 тис. тонн м'яса птиці та субпродуктів, що на 45,4% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Експорт свинини за підсумками січня-лютого порівняно з відповідним періодом 2016 року виріс на 56,7% – до 1,13 тис. тонн.

Читайте також: У Південній Кореї знищили 26 мільйонів птахів із-за спалаху грипу

У січні поточного року Україна експортувала 10,993 тис. тонн м'яса птиці і субпродуктів, що на 50% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Експорт свинини за підсумками січня у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року збільшився на 31% – до 0,38 тис. тонн.

Також повідомлялося, що до 2016 року Україна збільшила експорт м'яса птиці та субпродуктів на 48,9% - до 240,16 тис. тонн. Імпорт цієї продукції зріс на 36% порівняно з 2015 роком – до 83,3 тис. тонн. За підсумками минулого року Україна скоротила поставки свинини на зовнішні ринки в 8,6 разів – до 3,16 тис. тонн, імпорт цієї продукції впав на 23,2% – до 2,84 тис. тонн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі