Акція протесту стартувала біля Міністерства закордонних справ Грузії.
«Летіть геть», - під такими гаслами грузини вийшли на акцію протесту.
Тим часом, грузинська влада вже не просто проявляється свою проросійську спрямованість, а фактично працює проти суверенітету країни. Як пише "Эхо Кавказа", на момент дозволу «Азимуту» відновити польоти до Грузії, дана компанія здійснювала польоти на окуповані Росією території Грузії – Абхазію та Південну Осетію. Таким чином, російська компанія порушує грузинський закон «Про окуповані території».
Більше того, ці території на сайті авіакомпанії були вказані не як частина Грузії, а як незалежні держави.
І лише після задоволення заявки на польоти, «Азімут» терміново видалив зі списку "країн" зазначені окуповані території.
Частина користувачів соцмереж також звернула увагу на те, що «Азимут» виконує авіарейси в анексований Росією Сімферополь.
Незважаючи на ці кричущі факти порушення суверенітету як Грузії, так і України, а також застереження Заходу, в уряді Грузії чекають відновлення польотів і навіть підраховують майбутній прибуток.
Нагадаємо, що влада Грузії або посилено приховує свою участь в експансії Росії, що активізувалася, або поставлена в роль статистів, коли укази Путіна на території цієї закавказької держави реалізуються вже навіть без згоди Тбілісі.
«Азимут» нібито отримав дозвіл на виконання рейсів із Москви до Тбілісі з 17 травня. Хоча жодне офіційне грузинське джерело про це не оголошувало, а повідомлення йдуть з російських джерел, причому теж неофіційних.
Більше того, вранці 15 травня російські ЗМІ повідомляли , що Агентство цивільної авіації Грузії лише збирається перевіряти російські авіакомпанії та їх флот на предмет видачі відповідного дозволу. І дозвіл видаватиметься лише у разі відсутності санкцій у авіакомпаній, що подали заявки.
Глава Агентства цивільної авіації Грузії Гіві Давіташвілі повідомив, що йдеться про чартерні польоти. У відомство нібито звернулися п'ять авіакомпаній, які хочуть літати між Росією та Грузією. Серед них – чотири російські авіаперевізники та грузинська авіакомпанія Georgian Airways.
При цьому грузинська авіакомпанія Georgian Airways, яка нібито забажала літати в Росію, не впевнена не тільки в даті, коли такі польоти почнуться, а й навіть у тому, що економічно ця авантюра себе виправдовує.
При цьому США попередили Грузію про санкції у разі відновлення прямого авіасполучення з Росією .
ЄС також закликав Грузію не відновлювати пряме авіасполучення з Росією і попередив про санкції.
Курс Тбілісі на нормалізацію відносин з Москвою проходить на тлі російської окупації 20% грузинської території, повзучої "бордеризації", викрадення грузинських громадян, грубого порушення прав та свобод людини на окупованих територіях та заповнення Грузії російськими громадянами. Кремль отримує поступки без відповідальності за те горе, яке він завдав грузинському народові.
10 травня президент Росії Володимир Путін підписав укази, якими зняв заборону на польоти до Грузії для російських авіакомпаній та скасував візовий режим для грузинів.