«Газпром» буде постачати до Китаю 30 мільярдів кубометрів газу щорічно

Поділитися
Російське ВАТ «Газпром» з кінця 2015 року буде постачати до Китаю 30 млрд. кубометрів газу щорічно, випливає з повідомлення управління інформації концерну.
Російське ВАТ «Газпром» з кінця 2015 року буде постачати до Китаю 30 млрд. кубометрів газу щорічно, випливає з повідомлення управління інформації концерну.Сьогодні у Пекіні під час офіційного візиту президента РФ Дмитра Медвєдєва до Китаю голова правління «Газпрому» Олексій Міллер і президент Китайської національної нафтогазової корпорації (КННК) Цзянь Цземінь підписали розширені основні умови поставок газу з Росії до Китаю. У документі зафіксовано ключові комерційні параметри майбутніх поставок російського природного газу на ринок КНР: обсяг і терміни початку експорту, рівень «бери або плати», період нарощування поставок, рівень гарантованих платежів. Документ носить юридично зобов'язуючий характер. «Підписання експортного контракту очікується в середині 2011 року. Початок поставок заплановано на кінець 2015 року. Згідно з досягнутими домовленостями, термін дії контракту складе 30 років, обсяги постачань - 30 мільярдів кубометрів на рік», - уточнили у  прес-службі. Як нагадали у концерні, угоду про стратегічну співпрацю між «Газпромом» і КННК було підписано 14 жовтня 2004 року. Документ передбачає широкий спектр напрямків співробітництва, у тому числі опрацювання питань, пов'язаних з організацією «Газпромом» поставок природного газу з Росії до Китаю. Також досліджуються можливості реалізації спільних проектів у галузі газопереробки та газохімії на сході Росії, проектів у третіх країнах. У червні 2009 року уряди Росії і Китаю підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері природного газу. У жовтні 2009 року «Газпром» і КННК уклали рамкову угоду про основні умови постачання природного газу з Росії до Китаю. У грудні 2009 року були підписані базові основні умови поставок газу з Росії до КНР. У березні 2010 року компанії уклали угоду про розробку техніко-економічного аналізу проектів газопереробки та газохімії.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі