Фюле: Асоціація України з ЄС не несе жодного негативу для торговельно-економічних відносин із Росією

Поділитися
Фюле: Асоціація України з ЄС не несе жодного негативу для торговельно-економічних відносин із Росією © euukrainecoop.net
У ЄС не бачать "абсолютно ніякого зв'язку між зниженням товарообігу з Росією і підписанням Україною Угоди про асоціацію та її імплементацією. "Ми чуємо багато припущень, які не мають під собою жодних підстав або нерозуміння того, про що саме Угода про асоціацію і про що ні", - заявив єврокомісар Фюле.

Штефан Фюле: Двері залишаються відкритими

Так, зокрема, Ш.Фюле звернувся до інсинуацій про те, що "Угода впровадить технічні стандарти ЄС на українські товари, що заважатиме глибокому співробітництву між Україною і Росією".

"Це повний нонсенс. ЄС торгує з низкою партнерів, зі США, Японією. Візьміть, наприклад, автомобілі. Ми експортуємо ці автомобілі на ринок США, японський ринок, і ці автомобілі відповідають стандартам США, Японії", - пояснив він.

У зв'язку з цим єврокомісар зазначив, що Угода про асоціацію "поважає право українських виробників продовжувати глибоку і традиційну торгівлю і економічні зв'язки з російським виробництвом та російським ринком, звичайно, беручи до уваги стандарти російського ринку".

"Угода про асоціацію містить одну додаткову річ. Мова йде про те, що ми не тільки відкриваємо наші ринки для вас, ми говоримо про асиметричну імплементацію глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі з Україною і ринком ЄС, беручи до уваги деякі чутливі українські моменти і повністю поважаючи їхній інтерес та захищаючи їхній ринок у специфічних сферах до 15 років, наприклад, якщо ми говоримо про автомобілі", - повідомив він.

Окрім того, Ш.Фюле констатував, що ЄС "на додаток до звичайного ринку пропонує технічну специфікацію та відповідність значної частини законодавства ЄС, яке пов'язане з внутрішнім ринком".

"Це дозволить не тільки зміцнити той експорт, який вже є між Україною та ЄС. За допомогою застосування частини законодавства (ЄС), продукція буде мати більший шанс для торгівлі, і це також зміцнить їхні виробничі потужності. В Угоді про асоціацію немає нічого, чого могли б побоюватися сусіди України", - підсумував він. !zn

Читайте також:

Меркель хоче поговорити з Путіним про Україну

Київ не встояв перед "брутальним тиском" Кремля, вважає глава МЗС Швеції Карл Більдт

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі